Алматы қ., Гоголь көш., 53
Call-орталық емханалары:+7 (727) 273-03-87

Дәрігердің кестесі



График работы специалистов на 2018 год



Балалар тұрғындарына арнайы мамандандырылған медициналқ көмек көрсету бөлімшесі

каб Лауазымы Аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
37 Хирург Сыбанқұлова Роза Сатпайқызы 08.00-15.00 08.00-15.00 Проф күн 08.00-15.00 08.00-15.00
7 Невролог Мұсаханова Камила Саттарқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
18 Нефролог Шормакова Ұлжан Ботанқызы 10.00-13.00 10.00-13.00 Проф күн 10.00-13.00 10.00-13.00
15 Офтальмолог Мамбаева Айман Байзаққызы 10.00-13.00 10.00-13.00 Проф күн 10.00-13.00 10.00-13.00
49 Лор Нұртаева Раушан Төкенқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
6 Кардиолог Мусаева Бібігүл Ақжарқынқызы 14.00-17.00 - Проф күн - -
45 Физиотерапевт Жұбаниязова Маржанкүл Қаиіпбайқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
20 УДЗ дәрігері Балтабаева Алмагүл Базарбекқызы 08.00-16.00 08.00-16.00 Проф күн 08.00-16.00 08.00-16.00
36 Логопед Примина Ирина Витальевна 14.00-18.00 14.00-18.00 Проф күн 08.00-12.00 08.00-12.00
31 Психолог Бексұлтанқызы Ләззат 08.00-16.00 08.00-16.00 Проф күн 08.00-16.00 08.00-16.00
8 Эндокринолог Дәулетова Әлия Өзбекқызы 08.00-17.00 11.00-20.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
23 Фтизиопедиатр Имантаева Марал Кәрімқызы 09.00-13.00 - - - -

1-ші педиатрия бөлімшесі

Каб Дәрігердің аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
46 Төлеубаева Жанар Қайратқызы 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00 13.00-18.00
46 бос орын 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00
42 Жұманова Ментай Мұхаметқалиқызы 13.00-18.00 08.00.13.00 08.00.13.00 13.00-18.00 15.00-20.00
32 Тұрсыматова Эльвира Бейбітханқызы 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 13.00-18.00
32 Еркін Асем Еркінқызы 15.00-20.00 13.00-18.00 08.00.13.00 08.00-13.00 08.00-13.00
48 Әбішев Ержан Әшімханұлы 14.00-16.30 17.00-19.30 11.00-13.30 11.00-13.30 11.00-13.30
48 Жұмақын Маржан Серікқызы 11.00-13.30 14.00-16.30 8.00-10.30 8.00-10.30 17.00-19.30
42 Торғауытова Әсем Жанболатқызы 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00
47 бос орын 13.00-18.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00
44 Джумабаева Айгуль Ишанбековна 11.00-13.30 11.00-13.30 8.00-10.30 11.00-13.30 8.00-10.30
50 Рзабаев Калижан Оразханович 17.00-19.30 8.00-10.30 17.00-19.30 11.00-13.30 8.00-10.30
44 Оразбекова Лаура Бөрікбайқызы 8.00-10.30 14.30-17.00 11.00-13.30 8.00-10.30 14.00-16.30
50 Мидо Оксана Викторовна 11.00-13.30 17.00-19.30 11.00-13.30 8.00-10.30 14.30-17.00
48 Қыдырбай Мария Сейсенбекқызы 17.00-19.30 11.00-13.30 14.00-16.30 14.00-16.30 14.00-16.30
50 бос орын 8.00-10.30 11.00-13.30 8.00-10.30 14.30-17.00 11.00-13.30
44 Жұмаділдаева Ләйля Қошқарбайқызы 17.00-19.30 8.00-10.30 14.00-16.30 14.00-16.30 11.00-13.30

2-ші терапия бөлімшесі

Учаске

Каб

Дәрігердің аты-жөні

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Ескерту

21

218

Абишев ержан ашимханович

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

22

220

Жұмақын маржан серікқызы

08.00-10.30

11.00-13.30

14.00-16.30

11.00-13.30

14.00-16.30

25

208

Ерланова қымбат ерланқызы

11.00-13.30

16.30-18.00

08.00-10.30

16.30-18.00

11.00-13.30

28

107

Курманбаева аида бекзулдаевна

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

29

208

Джумабаева айгуль ишанбековна

08.00-10.30

08.00-10.30

11.00-13.30

08.00-10.30

11.00-13.30

30

219

Рзабаев калижан оразканович

14.00-16.30

11.00-13.30

14.00-16.30

08.00-10.30

11.00-13.30

еңбек демалысы
09.07.-ге дейін

31

221

Оразбекова лаура борыкбаевна

11.00-13.30

17.30-20.00

08.00-10.30

11.00-13.30

11.00-13.30

еңбек демалысы 02.07 - 09.08
еңбек демалысы
02.06 - 09.07.-ге дейін

32

219

Мидо оксана викторовна

08.00-10.30

14.00-16.30

08.00-10.30

11.00-13.30

17.30-20.00

33

220

Қыдырбай мария сейсенбекқызы

14.00-16.30

08.00-10.30

11.00-13.30

11.00-13.30

17.30-20.00

34

219

Бос орын

11.00-13.30

08.00-10.30

11.00-13.30

17.30-20.00

08.00-10.30

35

221

Жумадилдаева лайля кошкарбаевна

14.00-16.30

11.00-13.30

11.00-13.30

08.00-10.30

08.00-10.30

37

218

Абубакирова жибек зейнуллаевна

08.00-15.20

08.00-15.20

08.00-15.20

08.00-15.20

08.00-15.20

2-ші педиатрия бөлімшесі

Учаске Каб Дәрігердің аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
13 10 дәрігер Шамиева Гулнара Музапаровна
мейіргер Акшолакова Молдир
08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
14 5 дәрігер Федченко Татьяна Валентиновна
мейіргер Кисленко Светлана Николаевна
08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
15 47 дәрігер Ауталипова Айнур Ермекбаевна
мейіргер Исабаева Жанна Жакаевна
08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00
16 5 дәрігер Нурмагамбетова Акмарал Сериковна
мейіргер Мустапаева Бота
13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
17 9 бос орын
мейіргер Байдалиева Дарья Умбетжановна
15.00-20.00 12.00-17.00 08.00-13.00 08.00-13.00 12.00-17.00
18 3 дәрігер Ендибаева Айжан Амангельдиновна
мейіргер Есенгельдиева Сания
08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
19 3 дәрігер Исраилова Динара Аблахатова
мейіргер Мустапаева Марияш
15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00
20 10 бос орын
мейіргер Нурмаганбетова Асылзат
13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00
25 (ЖТД) 9 дәрігер Ерланова Қымбат Ерланқызы
мейіргер Сницерева Светлана Николаевна
08.00-10.30 13.30-16.00 11.00-13.30 13.00-15.30 08.00-10.30
28 (ЖТД) 9 дәрігер Курманбаева Айда Безулдаевна
мейіргер Бектур Индира
11.00-13.30 10.00-12.30 14.30-17.00 16.30-19.00 11.00-13.30

Ересек тұрғындарға арнайы мамандандырылған медициналық көмек көрсету

Каб Лауазымы Дәрігердің аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
305 бөлімше меңгерушісі Исламова Венера Гуламдиновна 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
№1 Онколог Сабитов Думан Нурсерикович 09.00-12.00 09.00-12.00
309 Отоларинголог Луговская Ирина Игнатьевна 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
206 Хирург Алиев Автандил Латифович 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00
206 Хирург Мурадов Эйнар Магомедович 14.00-20.00
еңбек демалысы 23.07.2018 ж.дейін
08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00
308 Невролог Иманбекова Мадия Мухановна 09.07.2018ж. бастап еңбек демалысы
14.00-17.00
14.00-17.00 шақырту күні 14.00-17.00 14.00-17.00
108 Инфекционист Курмангазыева Алуа Құрманғазықызы 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
206 қан-тамыр хирургы Аспараев Жандос Жоламанович
210 Эндоскопист Кузембаев Ардак Мырзабекұлы 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
310 Офтальмолог Тусипбаев Елдос Балтабекович
303 Кардиолог Байшокенова Гульнар Сатыбалдыевна 08.00-14.00
05.07.18 ж. - 20.07.18 ж.
еңбек демалысы
08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
310 Офтальмолог Малахова Юлия Ивановна 02.07.18 ж. --06.07.18 ж. Еңбек демалысы 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00
14.00-17.00 13.00-14.00 үзіліс 13.00-14.00 үзіліс 13.00-14.00 үзіліс шақырту күні 27.07.18

09.07.18 ж. Бастап еңбек демалысы 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 08.00-13.00
08.00-13.00
13.00-14.00 үзіліс
14.00-17.00
304 УДЗ дәрігері Овсянникова Наталья Станиславовна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
304 УДЗ дәрігері Исабекова Кенжегул Муслимовна 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00
308 Невропатолог Галымжанова Шынар Галымжановна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
224 Уролог Жұмаш Темірәлі Айнабекұлы 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
309 Эндокринолог Мукажанова Газиза Капаровна 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00

Балалар тұрғындарына арнайы мамандандырылған медициналқ көмек көрсету бөлімшесі

Каб Лауазымы Аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
37 Хирург Сыбанқұлова Роза Сатпайқызы 08.00-15.00 08.00-15.00 Проф күн 08.00-15.00 08.00-15.00
7 Невролог Мұсаханова Камила Саттарқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
18 Нефролог Шормакова Ұлжан Ботанқызы 10.00-13.00 10.00-13.00 Проф күн 10.00-13.00 10.00-13.00
15 Офтальмолог Мамбаева Айман Байзаққызы 10.00-13.00 10.00-13.00 Проф күн 10.00-13.00 10.00-13.00
49 Лор Нұртаева Раушан Төкенқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
6 Кардиолог Мусаева Бібігүл Ақжарқынқызы 14.00-17.00 - Проф күн - -
45 Физиотерапевт Жұбаниязова Маржанкүл Қаиіпбайқызы 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
20 УДЗ дәрігері Балтабаева Алмагүл Базарбекқызы 08.00-16.00 08.00-16.00 Проф күн 08.00-16.00 08.00-16.00
36 Логопед Примина Ирина Витальевна 14.00-18.00 14.00-18.00 Проф күн 08.00-12.00 08.00-12.00
31 Психолог Бексұлтанқызы Ләззат 08.00-16.00 08.00-16.00 Проф күн 08.00-16.00 08.00-16.00
8 Эндокринолог Дәулетова Әлия Өзбекқызы 08.00-17.00 11.00-20.00 Проф күн 08.00-17.00 08.00-17.00
23 Фтизиопедиатр Имантаева Марал Кәрімқызы 09.00-13.00 - - - -

Ересек тұрғындарға арнайы ақылы медициналық көмек көрсету

Каб Лауазымы Дәрігердің аты-жөні Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
1 Бөлімше меңгерушісі Шамедов Джангир Агалыевич 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
5 Стоматолог Алиев Эмин Илькамович 08.00-15.20 08.00-15.20 08.00-15.20 08.00-15.20 08.00-15.20
309 Отоларинголог Луговская Ирина Игнатьевна 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
206 Хирург Мурадов Эйнар Магомедович 14.00-16.00 08.00-14.00 14.00-16.00 08.00-14.00 08.00-14.00
308 Невролог Иманбекова Мадия Мухановна 08.00-16.00 08.00-16.00 шақырту күні 08.00-16.00 08.00-16.00
108 Инфекционист Курмангазыева Алуа Құрманғазықызы 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
303 Кардиолог Байшокенова Гульнар Сатыбалдыевна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
310 Офтальмолог Малахова Юлия Ивановна 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 шақырту күні
304 Врач УЗИ Овсянникова Наталья Станиславовна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
304 Врач УЗИ Исабекова Кенжегул Муслимовна 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00
308 Невропатолог Галымжанова Шынар Галымжановна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
224 Уролог Шамедов Джангир Агалыевич 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
101 Рентгенолог Балгожаев Арман Еркинбекович 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
3 Физиотерапевт Бейсенбаева Раиса Куанышбековна 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Яндекс.Метрика
Городская поликлиника №1 г. Алматы
Сайт разработан в компании AlmaWeb